Vidalı Tartım 

Tartım işlemi
Dozajlama vidasının tur sayısı ve devir ayarı ile yapılır. Bu iki parametre ile istenilen hedef ağırlık değeri yakalanır. Örneğin 1000 gr un için, vida tur sayısı:670, vida devri 850 devir/dk gibi.

Besleme sistemi, gerekli iş hacmine ve ürünün özelliklerine bağlı olarak tek veya çift vidalı olabilir. Özel mekanik salmastralar gibi özel özellikler, zor ürünlerde bile akışı kontrol etmeye ve düzenlemeye yardımcı olur.

Tartıma özgü kontrol ekranı, ağırlıkların görüntülenmesini ve tartım parametrelerinin çevrimiçi olarak ayarlanmasını sağlar.

Otomatik net ağırlık güçlendirici Dolgumuz, çok yönlülük ve performans için tasarlanmıştır. Modern bir dijital elektronik ölçek ve kontroller kullanarak son derece yüksek doğruluk seviyeleri sunar. Bu, ürün israfını azaltan ve üretimi basitleştiren sorunsuz çalışan otomatik bir hat sağlar, bu da onu günümüzün yüksek verimli doldurma uygulamaları için ideal hale getirir.

Kullanım Alanları
Toz formdaki bütün gıda ve gıda dışı ürünlerin tartılmasında kullanılır. Un, nişasta, zirai ilaç, toz baharatlar,maden tozları vb. ürünler için kullanılır.
+90 232 327 42 16
info@tdmakine.com